Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навесні керівник НАБУ Ситник особисто їздив до маєтку Порошенка пізно ввечері - "Схеми"

Також того вечора у президента був депутат Грановський.

Керівник НАБУ Артем Ситник у квітні цього року особисто їздив до маєтку Петра Порошенка для перемовин.

Про це стало відомо журналістам програми "Схеми".

Увечері, 26 квітня, автомобілі марки "Шкода" та "Мерседес" стояли біля будинку президента. Першою автівкою користується керівник Національного бюро Артем Ситник, а другою - наближений до Порошенка депутат Олександр Грановський. Вони поїхали звідти одночасно. 

Сам Ситник підтвердив, що навідувався до Порошенка, однак точної дати не пам'ятає. За його словами, йшлося про впровадження Антикорупційного суду.

"Говорилося про участь міжнародних експертів в компетенції цього суду. Я зайняв позицію таку, що немає ніяких компромісів – тобто повинно бути те, що з самого початку пропонувалось експертним середовищем і нашими міжнародними партнерами", - сказав очільник бюро.

Він також наголосив, що зустріч не була таємною, адже номери автівки ніхто не змінював.

"Я ж не приховую нічого… Можна було б змінити номер автомобіля, і в принципі там взагалі не було б питання, хто приїжджав на цю зустріч", - додав Ситник.

Він зазначив, що з депутатом Грановським не бачився і не спілкувався. Він мав з ним розмову лише під час відвідин НАБУ. А на запитання про те, чи прийнятно, що керівник незалежного органу їздить до президента вночі, Ситник сказав: "Було приємно, що думка НАБУ важлива для учасника цього процесу (створення антикорупційного суду – ред.), тому що в нас є… була комунікація з главою держави з приводу створення антикорупційного суду".

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що детективи Національного антикорупційного бюро України отримують погрози від керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Вибір редакції