Навколо України зараз зібрано 80 тисяч російських солдат – Порошенко

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами президента, агресор має майже тисячу танків і півтисячі літаків.

Росія стягнула ще більше військових і техніки до кордону з Україною. Про це заявив президент Петро Порошенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За його словами, у прикордонних областях, на окупованих територіях Донеччини й Луганщини та в анексованому Криму наразі перебувають 80 тисяч російських солдатів. Свою заяву Порошенко зробив під час церемонії передачі озброєння та техніки військовим частинам Збройних сил України.

ВідеоРосія стягла до кордону з Україною ще більше військових і техніки

На території Чорного, Азовського й Егейського морів перебувають понад 80 кораблів та 8 підводних човнів. Про це заявив Петро Порошенко під час церемонії передачі озброєння та техніки військовим частинам Збройних сил України. 

Росія стягла до кордону з Україною ще більше військових і техніки

"Загалом навколо України, вздовж державного кордону, розгорнуто зараз наземне угруповання загальною чисельністю більше 80 тисяч військовослужбовців. Близько 1400 артилерійських і ракетних систем залпового вогню, 900 танків, 2300 бойових броньованих машин, більше 500 літаків та 300 вертольотів", - перерахував глава держави і верховний головнокомандувач військ.

Президент пообіцяв посилити українське військо та охорону кордонів, аби протистояти російській агресії, яка нині набрала нових обертів.

Фотогалерея Резервісти йдуть до війська (4 фото)

Як повідомлялося, Верховна Рада України підтримала пропозицію президента та 26 листопада проголосувала за введення воєнного стану в 10 областях України. Нові умови передбачають низку можливих обмежень та зміни в роботі державних установ. Воєнний стан діятиме 30 діб на території Вінницької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернігівської, а також Донецької, Запорізької, Херсонської областей та у внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії. На життя громадян поза межами цих областей ухвалене рішення практично не впливатиме.

Залиште свій коментар

Вибір редакції