Найбільше місць у майбутньому парламенті отримають "Слуга народу" та "Батьківщина" - опитування "Рейтингу", КМІС та Центру Разумкова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього до Ради можуть увійти 6 партій.

Найбільшу кількість місць у майбутньому парламенті можуть отримати партії "Слуга народу" Володимира Зеленського та "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Про це йдеться у даних соціологічного опитування КМІС, Центру Разумкова та групи "Рейтинг" за 5-14 березня 2019 року.

Серед тих, хто визначився та планує голосувати, за "Слугу народу" проголосують 24,8% виборців, за "Батьківщину" - 17,6%, а за Блок Петра Порошенка – 14,7%.

Також п’ятивідсотковий бар’єр подолають "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка (9,3%), "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка (9,2%) та "Радикальна партія" Олега Ляшка (5,3%).

Опитування проводилось 5-14 березня 2019 року. Всього було опитано 15 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).  Статистична похибка вибірки: не більше 0,8%.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням КМІС, до Ради можуть увійти сім партій, серед яких опиниться і "Опозиційний блок" Олександра Вілкула.

Залиште свій коментар

Вибір редакції