Наймолодшому морякові і ще двом товаришам по службі призначили психолого-психіатричну експертизу в Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокат захисту української сторони вчора, 11 березня, повідомив про те, що ще трьом морякам призначена експертиза психічного стану.

Слідче управління ФСБ призначило проведення психолого-психіатричної експертизи стосовно ще трьох військовополонених українських моряків. Експертиза повинна відбутися для 11 з 24 полонених українців. Про це адвокат захисту українських моряків, які незаконно перебувають під слідством в РФ Микола Полозов написав вчора, 11 березня, в Facebook.

Адвокат назвав імена цих трьох моряків. Йдеться про Андрія Эйдера, Євгена Семидоцького і Сергія Попова. За словами сторони захисту, військовополонених моряків та їхніх адвокатів слідчі ознайомили з постановами про призначення амбулаторних психолого-психіатричних експертиз. Захист заперечував проти призначення експертизи.

"Разом з тим, враховуючи, що слідство не збирається позитивно реагувати на заперечення адвокатів, ними були заявлені клопотання про присутність адвокатів при проведенні експертизи щодо військовополонених. Всього, за станом на поточний день, слідство призначило амбулаторну психолого-психіатричну експертизу стосовно 11 військовополонених українських моряків", - пише Микола Полозов. Раніше, 5 березня, повідомлялося про намір проведення подібної психолого-психіатричної амбулаторної експертизи щодо перших трьох моряків: Сергія Цибізова, Романа Мокряка, Юрія Без'язичного. 7 березня проведення експертизи було призначено ще двом українцям - Василю Сороці і Віктору Беспальченко.

Нагадаємо, 25 листопада два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з Одеси в Бердянськ для створення нової бази ВМС в Азовському морі. Вранці того ж дня російський військовий корабель здійснив таран буксира "Яни Капу" недалеко від Керченської протоки. З екіпажу буксира ніхто не постраждав. Після цього російська сторона заблокувала прохід по Керченській протоці. Українські кораблі простояли біля Керченської протоки до вечора 25 листопада і вирішили повернутися в Одесу. Після початку руху російські прикордонники почали переслідування українські судна, а після застосували зброю, напавши на них. Кораблі були захоплені, а 24 члени екіпажу взяті в полон. Кілька з них отримали поранення під час нападу.

ВідеоЗахоплений у полон український моряк Василь Сорока страждає від сильних болів

Моряк, якого росіяни поранили і захопили в полон неподалік Керченської протоки, відчуває регулярні болі, а від російських медиків отримує лише вітаміни. Про це заявив адвокат полоненого українця. За його словами, набряк з пораненої руки Сороки не спадає, а функції кількох пальців не відновлюють.

Захоплений у полон український моряк Василь Сорока страждає від сильних болів

Залиште свій коментар

Вибір редакції