"Найскладніша справа". Зеленський розповів про розслідування злочинів під час Євромайдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Було втрачено багато документів і доказів.

Розслідування і доведення до кінця справ про розстріли  на Майдані Незалежності в Києві 2014 року під час Революції гідності є найскладнішим в Україні.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" сказав президент України Володимир Зеленський.

"Втрачено докази, документи. Немає людей, немає свідків. Дехто каже, що загалом на місцях після цієї трагедії, всіх цих подій, багато прибрали. Найскладніша справа, яка є у нас в країні, - це Майдан. Ці справи найскладніші. Я знаю точно, що всі займаються ними. Знаю точно, що займаються швидше, ніж це було кілька років до цього. Коли вони знайдуть замовників, адже з вбивцями більш зрозуміло, - не можу сказати. До цих справ залучені всі сили, і ми зробимо все можливе", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка повернув попередній склад прокурорів у справах злочинів проти учасників Революції гідності: Олексія Донського, Ігоря Земського, Яніса Симонова.

Відео Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

Раніше прокурори Олексій Донськой, Ігор Земсков, Яніс Сімонов та Денис Іванов відмовились сприяти звільненню беркутівців з "чорної сотні" задля обміну і до винесення вироку судом. Тоді їх поспіхом замінили на інших. Нині усі четверо залишаються працювати в оновленому Офісі генпрокурора.  

Усі четверо прокурорів у справі розстрілів на Майдані успішно пройшли переатестацію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції