Звістки про втрату воїнів. Порошенко розповів, що є найтяжчим у його роботі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент наголосив, що цей біль він відчуває щоразу, коли отримує повідомлення про втрати на фронті.

Російський агресор своїми "імперськими психозами та кривавими руками" розв'язав вбивчу війну на Донбасі. Про це президент Петро Порошенко сказав під час відкриття фотовиставки "Матері Героїв" у Національному музеї історії України у Другій світовій у Києві.

"Якщо ви мене спитаєте, що є найважчим у роботі президента, – це не режим, графік, виснажливі і важкі рішення, які доводиться приймати, це отримання звісток із фронту про загибель наших героїв. Я не можу з цим спокійно миритися", - сказав Порошенко.

"Це, насправді, той невимовний біль, який відчуваєш щоразу, коли приходять повідомлення – при чому як про втрату наших воїнів, так і про втрати серед мирного населення, про страждання людей, про все те, що є наслідком російської агресії, яка прийшла на нашу землю на початку 2014 року окупаційними військами", - додав він.

"Ця війна була розв'язана російським агресором, і цей гріх людиновбивства, який повністю лежить на них, зі своїми імперськими психозами та кривавими руками, розв'язав цю вбивчу війну", - додав Петро Порошенко.

"У День матері ми схиляємо голови перед українськими мамами, матеріями героїв, які й самі є справжніми героями. Дай вам Боже здоров'я, сили й волі, щоб ви обов'язково дочекалися своїх героїв", - сказав також він.

Порошенко зазначив, що за кожним солдатом стоїть сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила "не для війни". Він також сказав, що ніколи не забуде очі своєї матері і дружини, які чекали його з армії.

8 травня в Україні відзначається День пам'яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни 1939-1945 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції