Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найвище визнання ефективності моєї роботи: Соболєв прокоментував усунення з посади голови Антикорупційного комітету

Голова парламенту Андрій Парубій сказав, що підтримав таке рішення комітету, однак вважає, що це «не зробило український парламент сильнішим».

Усунений з посади голови Парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв прокоментував рішення парламенту, яке було ухвалене сьогодні, 7 грудня.

Про це повідомляє Громадське.

«Я перший в історії України голова антикорупційного комітету, якого зняли з цієї посади. Зняв корумпований президент та коаліція. Вважаю це найвищим визнанням ефективності моєї роботи», — сказав Соболєв.

Своєю чергою, голова парламенту Андрій Парубій сказав, що підтримав таке рішення комітету, однак вважає, що це «не зробило український парламент сильнішим».

Нагадаємо, 6 грудня комітет парламенту з питань запобігання і протидії корупції проголосував за звільнення Єгор Соболєва з посади голови Комітету. Підтримали пропозицію 12 народних депутатів із фракції "Блоку Петра Порошенка", "Відродження", "Опозиційного блоку". Двоє утримались.  

У ЄС висловили стурбованність через можливе звільнення Соболєва. Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі закликав парламент серйозно подумати перед ухваленням рішення. Мінгареллі зазначив, що за останні роки антикорупційний комітет Ради на чолі із Соболєвим "зробив дуже важливу і приголомшливу роботу з надання допомоги в створенні нових органів з боротьби з корупцією".  

Сьогодні, 7 грудня, Верховна Рада України проголосувала за звільнення нардепа Єгора Соболєва з посади глави комітету з питань запобігання і протидії корупції. "За" свої голоси віддали 256 народних обранців, проти – 72, утрималися – 12, не голосували взагалі 38 народних депутатів. 

ВідеоУ ВР відбулось голосування щодо усунення з посади Єгора Соболєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції