Найєм поскаржився, що законопроекти про незаконне збагачення "зливають" у комітеті Ради навіть депутати БПП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ініціатором рішення, яке підтримали троє депутатів Блоку Петра Порошенка, є нардеп-радикал Ігор Мосійчук.

Комітет Верховної Ради зняв з порядку денного законопроекти про відповідальність посадовців за незаконне збагачення.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Мустафа Найєм.

"Це шизофренія, злочинна змова або втрата контролю? Щойно комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів відмовився розглядати законопроекти про відновлення відповідальності за незаконне збагачення. З порядку денного було знято і президентський законопроект, і всі альтернативні", - написав він.

За словами Найєма, рішення були ініційовано нардепом від "Радикальної партії" Ігорем Мосійчуком та прийнято шістьма з 11 членів комітету, зокрема, голосами трьох представників Блоку Петра Порошенка.

"Ще раз. Президент публічно звернувся до парламенту з вимогою терміново розглянути законопроект, який відновлює відповідальність за крадіжку, а його депутати сказали "Ні!" і зняли всі законопроекти з порядку денного. Кошенята Чечетова б'ються головою об стінку", - резюмував нардеп.

Кто-нибудь может диагностировать этот праздник вольницы - это шизофрения, преступный сговор или потеря контроля? Только...

Опубликовано Mustafa Nayyem Среда, 13 марта 2019 г.

Нагадаємо, раніше Конституційний Суд України визнав статтю про незаконне збагачення "такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційною)". Зазначимо, що саме впровадження статті про незаконне збагачення у 2015 році було однією з вимог ЄС на виконання Плану дій з візової лібералізації, а також одним із зобов’язань України перед МВФ, закріпленим меморандумом.

Рішення КС одразу розкритикували різні політичні сили. Водночас президент Петро Порошенко пообіцяв після оприлюднення рішення щодо статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення внести до Верховної Ради новий законопроект щодо відповідальності чиновників за незаконне збагачення. Він пообіцяв, що проект закону у новій редакції буде виписаний так, "що комар носа не підточить".

Залиште свій коментар

Вибір редакції