Найєм слідом за Лещенком звинуватив людей Порошенка у стеженні

Нардеп озвучив прізвища політиків, які розробляють стратегію "знищення антикорупціонерів". 

Народний депутат від фракції БПП Мустафа Найєм заявив про стеження за ним з боку людей з оточення президента України Петра Порошенка.

За словами парламентаря, у соцмережах поширюють інформацію про його родину.

"Дійсно, ви можете зайти в інтернет і подивитися, що є нібито блогери або користувачі Фейсбуку, які зараз розміщують фотографії моєї сім'ї, заявляють, наприклад, про те, що моя мама, яка померла, коли мені було три роки, насправді жива, вони її десь знайшли", - наводить "Інтерфакс-Україна" цитату Найєма.

Нардеп наголосив, що йому показували фотографії стеження за ним протягом трьох останніх місяців. Окрім цього, він висловив переконання, корені кампанії проти нього простягаються до кабінету Порошенка.

"Його (президента Порошенка – Ред.) люди, конкретно пан Грановський (нардеп з фракції БПП Олександр Грановський – Ред.) і пан Кононенко (нардепутат фракції БПП Ігор Кононенко - Ред.), наймають адвокатів, людей, які розробляють стратегію знищення будь-яких антикорупційних дій. До них приєдналися пан Мартиненко (екс-нардеп фракції "Народний фронт" Микола Мартиненко), і пан Пашинський (депутат  фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський - Ред.)", - стверджує Найєм.

Він вважає, що такі дії фактично є повторенням того, що робили за часів президентства Віктора Януковича, екс-віце-прем'єр Сергій Арбузов і колишній заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, коли організовувалася стеження за народними депутатами.

Нагадаємо, 19 вересня народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за ним стежать та ведуть прослуховування його про телефонних розмов. Політик наголошував, що незаконне стеження проти нього та інших антикорупціонерів влаштували люди з оточення одіозних політиків Ігоря Кононенка, Олександра Грановського та Миколи Мартиненка. Лещенко також заявляв, що ситуація довкола антикорупціонерів - результат політики, яку сповідує президент Петро Порошенко. 


Залиште свій коментар

Наступна публікація