Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК назвало 15 партій, у звітах яких знайшли порушення

Загалом агентство затвердило ще 51 висновок за результатами аналізу звітів.

НАЗК виявило порушення у звітах про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІV квартал 2018 року 15 політичних партій.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Йдеться про такі партії: "Національно-демократичне об’єднання "Україна", "5.10", "Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю", "Нова дія", "Солідарність правих сил", "Єдиний центр", "Мерітократична партія України", "Поруч", "Селянська партія України", "Соціал-демократична партія України (об’єднана)", "Партія Наталії Королевської "Україна - вперед!", "За права людини", "Всеукраїнське об’єднання "Мир", "Аграрна партія України" та "Основа".

Зазначається, що у їхніх звітах знайшли порушення порядку подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом агентство затвердило ще 51 висновок за результатами аналізу звітів. "Всього за ІV квартал 2018 року до Національного агентства надійшли 276 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру", - повідомили в агентстві.

Напередодні виборів Національне агентство з питань запобігання корупції провело аналіз фінансових звітів кандидатів у президенти та знайшло порушення у 17 з них. Найпоширенішим порушенням була наявність податкового боргу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції