Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК розпочало перевірку з приводу купівлі квартири Лещенком

У справі міститься 254 сторінки матеріалів.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочинає перевірку з приводу квартири нардепа Сергія Лещенка.

Про це голова НАЗК Наталія Корчак повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"НАЗК отримало від НАБУ матеріали у справі купівлі квартири Сергієм Лещенком. Сьогодні. Тека - 254 сторінки. Відповідно, розпочинаємо перевірку. Про результати, згодом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. В Мережі опублікували копію відомості з держреєстру майнових прав на нерухоме майно, у якій зазначено, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метра в серпні цього року.

Політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської. Лещенко заявив, що у 2013-2014 роках він задекларував дохід у сумі понад 100 тисяч доларів.

Згодом, детективи НАБУ виявили правопорушення, коли з'ясовували, хто і як допомагав нардепу Сергію Лещенку придбати 200 квадратних метрів елітного житла в центрі Києва. У справі несподівано виникла ще одна жінка - мати депутата. Виявилося, що це вона дала синові два мільйони гривень, про що Лещенко раніше не говорив. Сам Лещенко називає себе чистим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції