Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК викрило очільника "Укравтодору" на порушеннях під час призначення співробітників

Нацагентство внесло припис і вимагає провести службове розслідування щодо Новака.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів виконувачу обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Нацагентства, повідомили у прес-службі.

"За результатами проведеної позапланової перевірки в Укравтодорі встановлено порушення вимог частини першої статті 56 Закону України "Про запобігання корупції" під час організації проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та прийняття рішень про призначення осіб на відповідні посади з порушенням абзацу першого частини другої статті 58 Закону", - пояснили у НАЗК.

Згідно з приписом, Нацагентство вимагає провести службове розслідування і встановити причини та умови, що сприяли невиконанню посадовцями Укравтодору закону щодо корупції, а також вжити відповідних заходів за його результатами.

"Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП", - резюмували у НАЗК.

Нагадаємо, раніше очільник державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Славомір Новак розповів, що його середня заробітна плата складає 100 тисяч гривень.

"Цього роцку Кабінет міністрів визначив мені посадовий оклад 13 тис. грн., а також передбачив надбавку. Разом у середньому моя заробітна плата становить 100 тис. грн. після відрахування податків. Які, до речі, сплачую в Україні", - повідомив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції