Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК виявило порушення в декларації Гладковського – він не задекларував 1,3 млн гривень

НАЗК звернулося до НАБУ з проханням відкрити кримінальне провадження.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявили порушення у декларації колишнього першого заступника РНБО Олега Гладковського. Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

У виправленій декларації за 2015 рік Гладковський не зазначив вартості належних йому корпоративних прав у кіпрській компанії RI-SYSTEM LIMITED та наявності у сина корпоративних прав у ТОВ "Київбіоенерго".

Загальна сума встановлених порушень у декларації Гладковського становить майже 1,3 млн гривень. Також у декларації відсутні відомості про автомобіль, який належить його сину.

У зв’язку з виявленими порушеннями НАЗК звернулося до НАБУ з проханням відкрити кримінальне провадження.

Нагадаємо, у лютому 2019 року журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. 

За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. 

Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким усунув Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. І сталося це через тиждень після гучного скандалу про розкрадання в оборонній галузі. 

Гладковського звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО

Залиште свій коментар

Вибір редакції