НАЗК взялася за доповнену 148 мільйонами гривень декларацію Тимошенко

Агенція також перевіряє декларацію нардепа Сергія Власенка.

Національна агенція з питань запобігання корупції взялася за декларацію народної депутатки, лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко. Вона нещодавно повідомила про отримання майже 150 мільйонів гривень.

"НАЗК перевіряє своєчасність подання народними депутатами України Юлією Тимошенко та Сергієм Власенком повідомлень про суттєві зміни в майновому стані", - йдеться в повідомленні агенції.

Раніше депутати подали до НАЗК відповідні документи в зв’язку з отриманням доходів від американської компанії Reid, Collins, Tsai LLP.

Так, Юлія Тимошенко отримала від компанії 148 млн грн, задекларувавши цей дохід як "компенсацію шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років, яка отримана в США на стадії досудового врегулювання".

Сергій Власенко загалом отримав від компанії Reid, Collins, Tsai LLP іноземного доходу на майже 142 млн грн, що були перераховані чотирма платежами (18,8 млн грн, 56,9 млн грн, 57,3 млн грн та 8,9 млн грн).

Відео Як Юлія Тимошенко стала доларовою мільйонеркою – Календар тижня

Що ж змінить для України скандальний "закон про банки", який буквально вистраждали цього тижня депутати? Чого, так бояться в Кремлі, що засунули в у каземати свого ж ДНРівського бійця? Та як Юлія Тимошенко стала мільйонеркою? Головні інтриги тижня - у рубриці "Календар тижня".  

Як Юлія Тимошенко стала доларовою мільйонеркою – Календар тижня

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів