Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК засумнівалося в е-декларації голови Держекоінспекції та передало справу до НАБУ

Агентство вважає, що чиновник приховав частину інформації про свої статки.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило електронні декларації голови Державної екологічної інспекції Андрія Заїки за кілька останніх років і дійшло висновку, що там наведені недостовірні відомості. У зв’язку з цим розбиратися в ситуації закликали слідчих Національного антикорупційного бюро України.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, Заїка у декларації за 2015 рік  не вказав земельну ділянку в Ялті, ділянку дружини в Київській області та три земельні ділянки матері в Київській та Чернігівській областях. Крім того, не задекларованими виявилися автомобілі дружини Mazda 5 і матері Nissan Qashqai та дохід від продажу прогулянкового катера. "У декларації за 2016 рік посадовець не вказав автомобіль Peugeot 2008, придбаний його матір’ю в цьому ж році, а також дохід, отриманий нею та дружиною від продажу об’єктів нерухомого та рухомого майна: двох земельних ділянок, житлового будинку, квартири, бази відпочинку та двох автомобілів", - повідомляють в агентстві.

Там також додають, що Заїка не зазначив фінансові зобов’язання перед банком за кредитним договором, при цьому він отримував від Нацбанку ліцензію на здійснення інвестицій за кордоном. "Надаючи пояснення Національному агентству, Андрій Заїка підтвердив, що придбав корпоративні права за кордоном, однак якої компанії  – не повідомив. Загалом у кожній декларації чиновника виявлено невідображення об’єктів декларування на суму більше 4,6 млн грн", - інформують у НАЗК.

ВідеоУ НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Працівники НАЗК розглядають можливість змінити умови декларування для чиновників-переселенців із зони АТО та силовиків, які перебувають у АТО із відрядженням. Подавати документи їм пропонують за спеціальною процедурою. Кажуть, аби захистити таких людей. Втім громадські активісти іншої думки. 

У НАЗК хочуть змінити умови декларування для силовиків, які перебувають в АТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції