НАЗК знайшло порушення у фінансуванні "Самопомочі" та "Батьківщини"

Агентство проаналізувало фінансові звіти партій, які отримали держфінансування своєї діяльності.

НАЗК виявило порушення щодо фінансування партії (здійснення внесків)  фізичними особами у звітах  партії "Самопоміч" та партії "ВО "Батьківщина".

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАЗК.

Агентство проаналізувало звіти політичних партій, які у  IV кварталі 2016 року  отримали державне фінансування своєї статутної діяльності: "Народний фронт", "Самопоміч", "Радикальна Партія Ляшка", "Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність", "ВО "Батьківщина".  

Національне агентство виявило порушення щодо фінансування партії (здійснення внесків)  фізичними особами у звітах  партії "Самопоміч" та партії "ВО "Батьківщина".

Висновки,  підготовлені Департаментом з питань запобігання політичній корупції, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Національного агентства  протягом п'яти днів з дня прийняття рішення.

Нагадаємо, що раніше під час засідання Верховної Ради народні депутати проголосували за закон, що регулює обмеження на внески фізичних і юридичних осіб на підтримку партій та запроваджує їхнє державне фінансування.

Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запобігання та протидії політичній корупції був прийнятий 229 голосами народних обранців.

 

Залиште свій коментар