"Назвав мене президентом миру". Зеленський поділився враженнями від зустрічі із Папою Римським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарант запросив понтифіка відвідати Донбас.

Президент України Володимир Зеленський підбив підсумки аудієнції з Папою Римським Франциском під час візиту  до Ватикану 8 лютого.

"Головне, про що ми говорили, – це мир. Він навіть назвав мене "президентом миру" – ось такий у мене зараз імідж у Європі", – наводить Офіс президента слова Зеленського.

Окрім теми українських громадян, які перебувають у полоні, політик та понтифік говорили і про гуманітарні ініціативи для допомоги дітям і захисту довкілля. Зеленський подякував Франциску за ініціативу "Папа для України", що допомогла 900 тисячам українців, які постраждали на Донбасі.

Також він додав, що українські церкви відіграють надзвичайно важливу роль у поширенні правди та розвитку суспільства, а самого Папу запросив відвідати нашу державу.

 "Я його запросив до України. Я впевнений, що він буде в Україні – не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід", – резюмував Зеленський.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський під час першого офіційного візиту до Ватикану попросив у Папи Римського Франциска сприяти у звільнені полонених українців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції