"Не бачу ні юридичних, ні моральних підстав". Луценко прокоментував можливість своєї відставки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генпрокурор запевнив, що готовий до висловлення йому недовіри парламентом.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко не бачить "ні юридичних, ні моральних підстав" писати заяву про звільнення.

Про це він заявив під час Київського єврейського форуму, пише УНІАН.

"Мені важко працюється, але я працюю чесно. На цей момент я не бачу ні юридичних, ні моральних підстав писати заяву про відставку, а закон про прокуратуру передбачає зміну генпрокурора лише у двох випадках – коли він сам хоче піти або коли парламент хоче, щоб він пішов. Я сам не бачу ні юридичних, ні моральних підстав для відставки", - наголосив Луценко.

За словами генпрокурора, він "чесно працював і має непогані досягнення на чолі всієї правоохоронної системи".

Водночас Луценко запевнив, що у разі висловлення йому недовіри Верховною Радою, він буде сприймати це "абсолютно нормально, спокійно".

"Я готовий до цього. Наслідки я знаю, збір підписів за мою відставку ініційовано, він розпочався. За даними за минулий тиждень, аж 19 підписів зібрали. Щойно буде 150, поговоримо окремо", - додав він, зазначивши, що готовий до звіту в парламенті і до будь-якого його рішення.

Нагадаємо, 23 квітня у парламенті почали збирати підписи під проектом постанови про відкликання Андрія Парубія з посади голови Верховної Ради. Ініціатором виступив нардеп Валерій Писаренко. Відповідно до законодавства, необхідно зібрати 150 підписів, що дасть можливість винести на розгляд парламенту питання про відкликання Парубія, цю пропозицію має підтримати мінімум 226 народних депутатів. Своєю чергою Парубій заявив, що у разі зібрання необхідної кількості підписів, він невідкладно поставить на голосування питання про свою відставку. Однак проект постанови не зміг зібрати необхідних 150 підписів для розгляду на засіданні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції