"Не буде вічним міністром": Геращенко назвав умови, за яких Авакова можуть відправити у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Геращенка, Аваков "ніколи не тримався за посаду".

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що очільник відомства Арсен Аваков ніколи не тримався за свою посаду і не планує бути "вічним" главою МВС. Утім, розгляд питання про відставку Авакова можливий лише за наявності кращих кандидатів на цю посаду.

Про це Геращенко сказав журналістам 18 червня, передає "Інтерфакс-Україна".

Зі слів Геращенка, новий можливий очільник МВС має довести свою ефективність у питанні покращення діяльності міністерства внутрішніх справ.

"Аваков ніколи не тримався за свою посаду, і тому, звісно, якщо будуть кращі кандидати, які знають, як зробити міністерство внутрішніх справ і його структури більш ефективними, то, звичайно, Аваков не буде "вічним" міністром внутрішніх справ", - прокоментував Геращенко питання питання про відставку керівника МВС.

Нагадаємо, 17 червня, Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту включити до порядку денного сесії проєкт постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України.

Своєю чергою, президент Володимир Зеленський сказав, що у разі, якщо роботою Авакова буде незадоволена велика частина депутатів, то питання про його відставку може розглядатися.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції