Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не домовимося!": Гройсман пригрозив застосувати Збройні сили проти контрабандних суден

Його підтримав міністр оборони Полторак.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що зараз у нейтральних водах 4 тисячі контейнерів не розмитнюються "та чекають, що домовимося".

Про це він написав у Twitter.

"Не домовимося! Заходьте, розмитнюйтесь, платіть податки у державний бюджет", - обурився Гройсман. Також політик пригрозив, що не довго чекати той день, коли він звернеться до ЗСУ, щоб провести десь там навчання. "Я не можу цього терпіти!", - йдеться в його повідомленні.

Своєю чергою міністр оборони Степан Полторак підтримав ідею Гройсмана застосувати ЗСУ. 

Гройсман також повідомив, що головна мета ініціативи "Україна без контрабанди" - наповнення державного бюджету, "аби краще фінансувати військо, потреби дітей, медицину, пенсіонерів, дороги". "Хтось намагається видати історію начебто Гройсман бореться за вплив на митницю. Я борюся за єдине – за наповнення державного бюджету", - сказав він.

Також глава Уряду навів цифри, які свідчать про збільшення надходжень вже в червні. Так, лише за Одеською митницею відрахування за кожен контейнер – залежно від товару – зросли від 5 до 10 тисяч гривень. "Загальний обсяг розмитнення лише за тиждень – з 20 по 26 червня, склало 498 млн грн за 1112 контейнерів", - повідомив він.

"У багатьох кабінетах істерика – потоку "лівих" грошей немає. Дехто готовий до кардинальних речей, аби відновити це", - стверджує прем’єр та наголошує, що "домовитися" з урядовцями і правоохоронцями більше не вдасться. Єдиний вихід – чітко, прозоро і відповідно до законодавства розмитнювати імпорт.

Учора Гройсман вніс до Ради законопроект про криміналізацію контрабанди. Законопроектом пропонується змінити статтю 201 Кримінального кодексу України та передбачити кримінальну відповідальність за переміщення товарів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у значних розмірах.

ВідеоУкраїна без контрабанди. Кабмін представив план боротьби з тіньовими оборудками на кордоні

Уряд представив план, який розпочинає тривалу боротьбу з контрабандою. Тиск розрахований й на чиновників, які сприяють їм. Ключова роль в реалізації такої ініціативи лягатиме на МВС, Національну поліцію та Державну фіскальну службу. За оцінками експертів, сірий імпорт - один з найбільших репутаційних ризиків для України. За різними підрахунками, обсяг тіньових оборудок по деяких секторах економіки сягає 80%. Іншими словами, державний бюджет втрачає 100 мільярдів гривень.

Україна без контрабанди. Кабмін представив план боротьби з тіньовими оборудками на кордоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції