Неприпустимо формування плацдарму тероризму: Трамп хоче посилити контроль за в'їздом до США

Дата публікації
Перегляди
450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Неприпустимо формування плацдарму тероризму: Трамп хоче посилити контроль за в'їздом до США

Фото: Reuters

Нинішня адміністрація працює над удосконаленням процедур перевірки тих, хто в'їжджає до країни. 

Президент США Дональд Трамп заявив про намір запровадження "нових кроків" щодо посилення контролю за в'їздом іноземних громадян до Сполучених Штатів в рамках боротьби з тероризмом.

Про це він заявив під час звернення до обох палат американського Конгресу, - пише Укрінформ.

"За даними Міністерства юстиції, переважна більшість осіб, засуджених за злочини, пов'язані з тероризмом, починаючи з 11 вересня (2001 року – ред.), прибули сюди з-поза меж нашої країни", - сказав глава Білого дому.

Трамп нагадав про терористичні напади в Бостоні, Сан-Бернардіно, а також в інших країнах. В більшості випадках, за його словами, теракти здійснювали вихідці з інших країн.

"Ми не можемо допустити формування плацдарму тероризму всередині Америки, ми не можемо допустити, щоб наш народ став притулком для екстремістів", - зауважив американський президент.

За його словами, нинішня адміністрація працює над удосконаленням процедур перевірки тих, хто в'їжджає до країни.

"Ми найближчим часом зробимо нові кроки, щоб зберегти нашу націю в безпеці та не впускати тих, хто може заподіяти нам шкоду", - резюмував президент США.

Нагадаємо, раніше мін'юст США оскаржив рішення федерального судді Сіетла, який наказав призупинити дію антимиграционного указу Трампа.

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян з семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

Понад 20 тисяч людей вийшли на вулиці Мехіко проти міграційної політики Трампа

Понад 20 тисяч людей вийшли на вулиці Мехіко проти міграційної політики Трампа

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
450
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація