Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не досягла критеріїв": Канада відмовила Україні у безвізовому режимі

У канадському уряді розповіли, за яких умов переглянуть візовий режим з Україною. 

Канада не планує найближчим часом розглядати питання запровадження безвізового режиму з Україною.

Про це заявив міністр імміграції, громадянства та біженців Канади Джон Маккалум, відповідаючи на відповідну електронну петицію, передає Укрінформ.

"Наразі Україна не досягла критеріїв, які Канада використовує для оцінки придатності для звільнення від віз. Як наслідок, міністерство не планує найближчим часом переглядати візові вимоги для України", - заявив урядовець.

За словами Маккалума, Канада постійно відслідковує різноманітні показники усіх країн, оцінюючи можливість зміни візового режиму з ними. Міністр зазначив, що канадські посадовці уважно стежать за міграційними тенденціями та іншими показниками України, зважаючи на важливість відносин між Оттавою та Києвом. У разі, якщо попередні висновки будуть позитивні, то уряд Канади може запустити перегляд візового режиму з Україною.

Маккалум додав, що скасування віз до Канади залежить саме від зусиль Києва.

"Хоча міністерство співпрацюватиме з Україною у питаннях міграції, саме Україна відповідальна за досягнення визначених Канадою умов для скасування віз. Тим часом міністерство обіцяє робити усе можливе, щоб і надалі підвищувати якість візових послуг, що надаються тисячам українців, які відвідують та займаються підприємницькою діяльністю у Канаді щороку", - підсумував міністр.

Нагадаємо, приватну електронну петицію з проханням скасувати візи для короткострокових (до 90 днів) поїздок громадян України до Канади подав до федерального парламенту українець канадського походження Микола Кравець. За відведений час вона зібрала майже уп'ятеро більше підписів, ніж мінімально необхідно для винесення на розгляд, а також отримала підтримку від 120 депутатів та сенаторів федерального парламенту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції