Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не мають терміну давності: Україна в ООН нагадала РФ про Гаазький трибунал за військові злочини

Делегація РФ у репліці заявила, що війна на Сході України – це внутрішній конфлікт.

Постпред України при ООН Володимир Єльченко наголосив на необхідності притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах під час військових конфліктів, у тому числі російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

Про це пише Укрінформ.

"Судове переслідування осіб, що несуть відповідальність за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, є чітким сигналом для винних в усіх конфліктах, що вони рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності", - заявив український дипломат, коментуючи діяльності трибуналів щодо колишньої Югославії та Руанді.

За його словами, це дає надію всім жителям України на те, "що військові злочини, злочини проти людства та інші серйозні порушення прав людини, вчинені під час нинішньої збройної агресії Російської Федерації проти України, не залишаться безкарними, а правосуддя буде торжествувати".

ВідеоУкраїна подала нові докази російської агресії до Гаазького трибуналу

Відповідаючи на репліку делегації РФ, що війна на сході України – це внутрішній конфлікт, Єльченко наголосив, що Росія таким чином "сподівається уникнути лави підсудних у Гаазі".

"Злочини Росії в Україні "не мають терміну давності», - резюмував Єльченко.

Раніше директор департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко підкреслив, що українська держава продовжує бути відданою імплементації Мінських угод. "Ми не підтримуємо військового рішення і вважаємо, що наявні політичні засоби повинні використовуватися для припинення російської агресії проти України та уникнення подальших страждань цивільних. Ця агресія, що спирається на чіткі імперіалістичні амбіції, спрямована проти європейської і трансатлантичної єдності як основних елементів глобального порядку безпеки", - зауважив представник МЗС України.

ВідеоГаазький трибунал: чи здатна Україна перемогти Росію в міжнародному суді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції