Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не перевелися маніяки, готові поставити світ на межу третьої світової війни – Порошенко

Президент звернувся з напутнім словом до новобранців українського війська.

Без українських солдатів Друга світова війна тривала б набагато довше. У цьому переконаний президент Петро Порошенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Верховний головнокомандувач 9 травня привітав новобранців війська і нагадав, що Україна була одним із основних плацдармів Другої світової війни. Тому пам’ять про колосальні людські жертви, тисячі дощенту зруйнованих міст і спалених сіл має застерігати світ від небезпеки повторення катастрофи.

ВідеоПорошенко висловив свою думку щодо ролі українців у Другій світовій війні

Президент переконаний, що без українських солдатів Друга світова війна тривала б набагато довше. Верховний головнокомандувач сьогодні вітав новобранців війська і нагадав, що Україна була одним із основних плацдармів Другої світової війни. 

Порошенко висловив свою думку щодо ролі українців у Другій світовій війні

"На жаль, не перевелися маніяки, готові поставити світ на межу вже третьої світової війни. І вони тут, неподалік, що від нас вимагає особливої пильності та відповідальності", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося, напередодні стало відомо, що Порошенко хоче очистити українську армію від небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології шляхом зміни військового календаря. "Армію остаточно очистять від усіх небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології, які негативно впливають на бойовий дух українського війська", - сказав Порошенко. Він також додав, що такі рудименти паморочать голову українцям облудними пропагандистськими штампами, що утримують на ментальній орбіті Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції