Не платив податків, не маєш права на "коронавірусну допомогу": нардепка Третьякова різко висловилися щодо компенсації ФОПам

Не платив податків, не маєш права на "коронавірусну допомогу": нардепка Третьякова різко висловилися щодо компенсації ФОПам

Фото: УНІАН

Скандальна нардепка Третьякова сумнівається, що всі ФОПи платять податки.

Очільниця Комітету ВР з питань соціальної політики, нардепка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що фізичні особи підприємці, які не сплатили 8 тисяч гривень податків на рік до держбюджету, не можуть претендувати на компенсацію від держави. Вона вважає, що це буде справедливо.

Про це народна депутатка заявила напередодні під час засідання комітету.

Так, у дискусії, нардепка висловила думку, що українські ФОПи не платять на рік вісім тисяч гривень податків. Тому, на її переконання, допомогу від держави мають утримувати лише ті, хто сплачують податки. Як приклад Третьякова привела Німеччину, в якій держава надає державну допомогу тільки тим підприємцям, хто оплатив податки.

"Повинно бути залізне правило: це справедливо - якщо ти платиш податки, ти отримуєш допомогу, якщо ти не платиш, то перепрошую... Самозайняті особи в Німеччині, вони, наприклад, заплатили 9000 євро податків на рік - отримали 5000 або 6000. Навіть не 100% сплачений розмір податків вони отримують. Я хочу подивитися на ФОП, який заплатив податків на рік 8000 гривень. Хочу подивитися, чесно", - сказала нардепка.

Вона додала, що виплачені суми співрозмірні. Але Третьякова каже, що державний бюджет формується за рахунок податків,

"Тому спочатку ми маємо допомогти тим, хто сплачує податки", - резюмувала вона. 

Нагадаємо, раніше нардепка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що у сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Політикиня розмірковувала на відео щодо доцільності виплати безробітним соціальної допомоги. На її думку, у майбутньому такі діти "теж сідають на державні гроші. 

Пізніше Третьякова заявила, що її висловлювання про дітей "низької якості" були лише невдало підібраними словами, тож не збирається йти з посади. Вона вважає, що проти неї організували булінг. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація