"Не подарунок Росії": у Вашингтоні пояснили, навіщо Байден зустрінеться з Путіним

"Не подарунок Росії": у Вашингтоні пояснили, навіщо Байден зустрінеться з Путіним

Associated Press

У Білому домі зауважили, що зустріч Байдена з Путіним є найбільш ефективним способом зрозуміти плани і наміри Кремля.

У Вашингтоні кажуть, що зустріч президента США Джо Байдена і російського президента Володимира Путіна - це не "подарунок" Росії. Американська сторона прагне саміту, аби зрозуміти наміри РФ, і відстояти свої інтереси.

Про це заявила на брифінгу заступниця спікерки Білого дому Карін Жан-П'єр.

За її словами, зустріч Байдена із Путіним необхідна, щоб розібратися у планах і намірах Росії та краще донести позиції своїх країн. Вона додала, Вашингтон і Москва повинні вирішити безліч питань, а Байден краще за інших американських посадових осіб зможе донести позицію США.

"Саміт - це не подарунок Росії. Ми розглядаємо це як життєво важливу частину захисту інтересів Америки... Нас чекає багато роботи... Байден зустрічається з Путіним через розбіжності нашої країни, а не всупереч їм. Пряме спілкування з Путіним для нього - найефективніший спосіб зрозуміти плани і наміри Росії ", - пояснила представниця Білого дому.

Нагадаємо, зустріч президентів Джо Байдена з Володимиром Путіним відбудеться 16 червня в швейцарському місті Женева.

Раніше повідомлялося, що серед переліку тем міжнародної політики президент США Джо Байден планує обговорити з Путіним у Женеві українське питання – з акцентом на підтримку України з боку США.

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський розповів, що під час зустрічі Джо Байдена та Володимира Путіна великим ризиком для України є  те, що США можуть скасувати санкції проти "Північного потоку-2".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: Зеленський матиме розмову із Джо Байденом перед тим як той зустрінеться із Путіним

Новини світу: Зеленський матиме розмову із Джо Байденом перед тим як той зустрінеться із Путіним