"Не приховую, що я – дебіл". Милованов віджартувався через жорсткі слова Коломойського щодо нього

"Не приховую, що я – дебіл". Милованов віджартувався через жорсткі слова Коломойського щодо нього

Тимофій Милованов / Фото: УНІАН

Міністр на бізнесмена зла не тримає.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов під час брифінгу 22 жовтня відреагував на різкі слова бізнесмена Ігоря Коломойського щодо нього.

Колишній очільник Дніпропетровської ОДА учора, 21 жовтня, назвав Милованова "дебілом" через його заяви про те, що пісня "95 Кварталу" про спалений будинок екс-очільниці НБУ Валерії Гонтаревої може негативно вплинути на зарубіжних інвесторів.

"Я цього не скриваю, що я дебіл (сміється). Я жартую. Так що тут головне не це, а результати. Моє бачення – скандал вичерпаний, того що висловилися всі", - наголосив він.

На думку міністра, важливо те, що всередині суспільства є дискусія. На уточнювальне запитання про те, чи не ображається Милованов, він відповів так:  "В моїй позиції – це не може бути питання персоналій. Це не можна переводити на персоналії. У кожного своя позиція, на скільки ця ситуація впливає. Всі люди – хороші. Обставини різні. Так думають економісти".

Нагадаємо, що під час чергового випуску шоу "Вечірній квартал" Євген Кошовий разом з жіночою частиною національного хору імені Верьовки виконали пісню "Горіла хата". В ній було висміяно підпал будинку колишньої керівниці НБУ Валерії Гонтаревої.

На мотиви української народної пісні "Горіла сосна" створили пародію, в якій взяв участь відомий народний хор. Зокрема в пісні лунають такі слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала… Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… Люди вогонь побачили, допомагати почали, відра схопили, прибігли, в вогонь соляру плескали".

Гонтарева назвала номер "Вечірнього кварталу" та хору імені Верьовки з висміюванням підпалу її будинку – цинічним та "соромом для всієї країни".

Своєю чергою, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, заявив, що радіти пожежі - неправильно, але кожен має право жартувати так, як йому подобається. На думку Гончарука, якби про підпал будинку Гонтаревої пожартувала таким чином якась інша команда, а не "Квартал 95", то цей гумор взагалі пройшов би непоміченим. 

Сатирична пісня про пожежу у будинку Гонтаревої обурила користувачів соцмереж

Сатирична пісня про пожежу у будинку Гонтаревої обурила користувачів соцмереж

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Підпал будинку Гонтаревої
Наступна публікація