Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не пропаганда, а паралельна реальність": Клімкін поглузував із заяви Держдуми РФ про Україну

Він зазначив, що у цю "реальність" Росія намагається затягнути в неї весь цивілізований світ.

Очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що нова "одіозна" заява російської Держдуми про Україну "це не просто неоковирна пропаганда, а справжня паралельна реальність".

Про це він написав у Twitter.

Він додав, що у цій "реальності" вже давно живе значна частина РФ, і при цьому намагається затягнути в неї весь цивілізований світ.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов сказав, що заява російської Держдуми про "загострення ситуації в Україні" є свідченням "неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти".

Нагадаємо, Державна Дума Росії 18 жовтня одноголосно ухвалила заяву "Про загострення ситуації в Україні". На думку російських депутатів, Україна перетворилась на "терористичну державу".

ВідеоУ Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

Відкрита погроза. У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні. Російські депутати, вважають, що на окупованому Донбасі нібито відбувається наростання загрози з боку України. У Держдумі пригрозили, у разі військового наступу України на Донбасі, Росія відповість адекватно, що неминуче призведе до катастрофічних наслідків. Не оминули увагою росіяни і надання автокефалії Українській православній церкві. 

У Держдумі РФ одноголосно ухвалили заяву про загострення ситуації в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції