"Не робіть із мене цапа-відбувайла". Насіров заявив про готовність піти до суду після одужання

Дата публікації
"Не робіть із мене цапа-відбувайла". Насіров заявив про готовність піти до суду після одужання

УНІАН

Але, за його словами, наразі все залежить від лікарів.

Відсторонений на час розслідування глава ДФС Роман Насіров заявив, що він налаштований з часом піти до суду й особисто взяти участь у засідання, однак, за його словами, наразі все залежить від лікарів.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я не збираюся ні в якому разі їздити на лікарняному візку, і не імітую захворювання. У мене достатньо власної гідності та поваги до Закону, і тому я налаштований з часом піти до суду та особисто взяти участь у засіданні, на якому розглядатиметься міра запобіжного заходу щодо мене", — написав він.

"А також у подальшому публічно доведу безпідставність та абсурдність звинувачень, в тому числі — і в суді. Коли саме, — це залежить від лікарів, сподіваюся, їм вдасться за короткий час завершити реабілітацію, і тоді я зможу фахово в суді публічно розгромити усі надумані звинувачення", — додав Насіров.

При цьому Насіров заявив, що досі працював на межі.

"Не робіть з мене цапа-відбувайла. Я — патріот України, тут живуть мої батьки, дружина, троє дітей, друзі. Я нікуди не збирався тікати, і не робитиму цього в майбутньому. Насправді, робота важка, і працював на межі. Прикро, що організм не витримав раптового психологічного тиску. Але, повторюся, я зацікавлений поскоріше вирватися з лікарні, аби доказати недолугість висунутих звинувачень", — йдеться в повідомленні.

"Прошу активних коментаторів цієї "історії" не робити передчасних висновків, бо ви навіть уявити не можете, як швидко так звана "підозра" буде розбита вщент. Я маю надію, що ми почали жити в європейській країні, і чесна людина має змогу захисти себе в суді", — також додав Насіров.

Нагадаємо, у ніч проти 3 березня детективи НАБУ та Антикорупційної прокуратури вручили підозру голові Держфіскальної служби Роману Насірову. Затримання відбувалось у столичній лікарні "Феофанія". 

Співробітникам Бюро довелося зачитувати підозру, поки чиновник із заплющеними очима і нібито непритомний лежав на величезному двоспальному ліжку палати. Згодом лікарі діагностували у 38-річного фіскальника інфаркт міокарда і закутаного у ковдру на реанімобілі переправили до іншого відділення медзакладу. Наступного дня після серцевого нападу Насірова повезли на процедури. Пізніше діагноз не підтвердився.

На час розслідування Насірова відсторонили від посади.

У суботу, 4 лютого, Насірова близько 11 ранку "швидка" у присутності представників НАБУ вивезла з лікарні "Феофанія" у невідомому напрямку. У НАБУ повідомили, що його перевозили до іншої лікарні для більш точного встановлення діагнозу.

Згодом стало відомо, що Насірова перевезли з лікарні "Феофанія" до Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска. 

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Насірова затримали та відсторонили з посади голови ДФС

Наступна публікація