Не Roshen єдиним. Порошенко є бенефіціаром значного числа підприємств - список

Президент має активи також в аграрному, промисловому та будівельному бізнесі.

Крім кондитерського бізнесу президент України є кінцевим бенефіціаром у низці промислових об'єктів у Вінницькій, Київській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях.

Про значні активи президента було відомо й раніше, однак видання ZN.UA склало список підприємств, де Порошенко є кінцевими бенефіціаром (контрольний пакет акцій - ред). В деяких підприємствах він ділить акції разом зі своїм поплічником Ігорем Кононенком та Олегом Гладковським.

Згідно зі списком, окрім кондитерського та медійного бізнесу, президент має активи також в аграрному, промисловому та будівельному бізнесі.

"Аграрні підприємства президента, наприклад, анітрохи не поступаються за своїми масштабами кондитерським, але чи ввійдуть вони в траст?", - зазначає автор статті.

Нагадаємо, із компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Зараз з 20 причетних українців опубліковані матеріали про трьох - президента Петра Порошенка, екс-прем'єра Павла Лазаренка і підприємця Мохаммеда Захуре - британського бізнесмена пакистанського походження, який живе і веде бізнес в Україні.

PanamaPapers

Сам Порошенко запевнив, що не виходив за межі правового поля. Він заявив, що є першою посадовою особою в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків й сплати податків. Він наголосив, що передав управління своїми активами до інших компаній. 

Водночас юридична фірма "Авеллум", яку Порошенко уповноважив підготувати його частку у "Roshen" для продажу бізнесу, заявила, що на сьогодні договір про створення blind trust було підписано.  Пізніше фіскальна служба також  не побачила порушень у відкритті Порошенком офшорів.

ВідеоЧасткою Порошенка в корпорації Roshen справді управляє родина Ротшильдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: