Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не росіянами. Геращенко розповіла, ким цікавиться РФ для обміну з Україною

За її словами, Москва цікавиться причетними до "Бесарабської народної республіки".

Перший віце-спікер України Ірина Геращенко заявила, що Росія під час обміну цікавиться більше не росіянами, а "своїми людьми", що свідчить про російський слід у певних українських подіях.

"Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надії Савченко, один колишній регіонал, а нині ОБлоківець в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: " От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в'язниці утримується жінка, що народила дитину, і її не випускають". " Ви дуже обізнаний"- рявкнула я. " Ви дуже "чемна"- промямлив він... Не можна так палитися, пане з ОБ", - написала Геращенко у Facebook.

"Вже тоді ми вели роботу по звільненню Солошенка і Афанасьєва і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як " своїми людьми", - зазначила вона, додавши, що СБУ давно викрила причетність певних осіб до спроб створити так звану "Бесарабську народну республіку".

"Москва цікавиться причетними до " БНР" - і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж? Депутати від " опозиції" паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це, як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях", - зазначила Геращенко.

Нагадаємо, що звільнених з російського ув'язнення Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка обміняли на Олену Глищинську і Віталія Діденка, які були давно завербовані і кілька років працювали на Російську Федерацію. У Росії їх зустрічали як героїв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції