"Не скурвились": Садовий прогнозує, що частина нардепів найближчим часом покинуть "Самопоміч"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також зазначив, що партію чекає внутрішня трансформація.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що найближчим часом фракцію "Самопоміч" покине низка народних депутатів.

Про це він написав на своєму Facebook.

"Найближчим часом частина народних депутатів від "Самопомочі" покине фракцію. Парламент доживає останні місяці і політики визначаються зі своїм майбутнім та потенційними новими попутниками. Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути "Самопоміч" в цей момент і якими б не були їхні мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості", - заявив Садовий.

Він також підкреслив, що його партію "Самопоміч" чекає внутрішнє перегрупування, а процес формування нового складу кандидатів відбуватиметься за відкритими списками.

Найближчим часом частина народних депутатів від "Самопомочі" покине фракцію. Парламент доживає останні місяці і політики...

Опубліковано Андрій Садовий Вівторок, 9 квітня 2019 р.

Нагадаємо, 2 квітня Садовий заявив, що його партія "Самопоміч" братиме участь у виборах до Верховної  Ради як самостійна сила, окремо від інших.

Відео"Справив дуже позитивне враження". Садовий розповів про зустріч із Зеленським

Андрій Садовий, який раніше зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка, заявив, що має позитивний настрій, та заявив про важливість наступних тижнів - під час дебатів учасників другого туру. Також Садовий прокоментував свою співпрацю з Гриценком та зустріч з Зеленським.  

"Справив дуже позитивне враження". Садовий розповів про зустріч із Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції