Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не смішно". Порошенко без краватки проголосував із родиною у Києві

Свій виступ глава держави розпочав з привітань.

Петро Порошенко віддав свій голос у другому турі президента України. Він прийшов на дільницю з дружиною, двома синами, невісткою і внуком. Двох його доньок не було. За словами Порошенка, вони проголосували кілька годин тому.

Насамперед він привітав із Вербною неділею християн східного обряду, а західного - із Великднем. Президент нагадав, що рік тому в Стамбулі розпочались заключні перемовини щодо надання Томосу Українській православній церкві. Він також зазначив, що пишається демократичними виборами в Україні. 

"Я пишаюсь тим, як цього року в Україні організовані вибори. Ми маємо вільне волевиявлення громадян, маємо захищену демократичну традицію. Саме це характеризує Україну як європейську державу, тому що за ці п'ять років ми зробили величезний прогрес в інтеграції і поверненні нашої держави і нації до європейських народів. Я твердо переконаний, що під час цих виборів ми маємо зробити все можливе, щоб наш прогрес в європейську, а головне євроатлантичну інтеграцію не те, щоб був зупинений, ми точно цього нікому не дозволимо, а щоб ми навіть не уповільнили шлях наших європейських, євроатлантичних реформ. Дуже важливо, щоб під час голосування керувались розумом, бо не смішно. Спочатку може бути трохи смішно і весело, але щоб потім не було боляче", - наголосив Петро Порошенко.

Він закликав українців захистити надбання, які було досягнуто впродовж п'яти років. "Не важливе прізвище обраного, а важлива стратегія і шлях, яким нація і держава буде подовжувати рух", - констатував глава держави. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції