"Не спрацювалися з прем’єром". Верещук іде з посади представника Кабміну в Раді

Дата публікації
Перегляди
2427
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Не спрацювалися з прем’єром". Верещук іде з посади представника Кабміну в Раді

Фото: УНІАН

Нардепка пояснила, чому вирішила подати у відставку.

Представниця Кабінету міністрів у Верховній Раді, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук відмовилася від своєї посади.

Про це вона розповіла в кулуарах парламенту.

"Я вирішила скласти повноваження представника Кабінету міністрів в парламенті, бо ми не знайшли спільної мови з прем'єр-міністром, ми не спрацювалися", - сказала Верещук.

За словами нардепки, вони з Олексієм Гончаруком мають різне бачення у підходах до комунікації між урядом і парламентом.

Гучна відставка: Зеленський звільнив з посади свого представника в уряді Андрія Геруса

Гучна відставка: Зеленський звільнив з посади свого представника в уряді Андрія Геруса

"Я вважаю, що нам треба більш професійно працювати з депутатами, враховувати їхню думку. Я розумію, що Кабмін має свою позицію, і я її поважаю. Але я залишаю за собою право мати й свою особисту позицію", - додала вона.

Водночас Верещук запевнила, що ухвалила рішення про відставку без жодного тиску.

"Мене ніхто не вмовляв скласти повноваження. Був діалог із прем'єром, і ми дійшли висновку, що мені краще написати заяву", – сказала нардепка.

Нагадаємо, раніше навколо Ірини Верещук розгорівся скандал через її висловлювання про вступ України до НАТО. Нардепка в ефірі телеканалу "112 Україна" зазначила, що Україна досить успішно виконує компонент з безпеки і переходи на стандарти НАТО, прописані в стратегії національної безпеки, але політичний компонент залишається відкритим.

"Ми говоримо і часто піддаємо себе критиці, але повинні говорити людям правду. Нас не чекають в НАТО. Швидше, Грузію візьмуть. І я була дуже здивована, тому що в 2008 році Грузія і Україна мали однакову можливість отримати ПДЧ. Ми жертви агресії, і сьогодні серйозно стоїть питання про включення Грузії в НАТО, а про Україну взагалі питання не стоїть", - сказала вона.

В уряді заявили, що слова Верещук перекрутили.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2427
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація