Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не Сурков: Медведчук розповів, хто летів скандальним літаком з Оману

Літак, за його словами, лише забирав сім’ю дочки, які приїхали до Оману на відпочинок наприкінці грудня.

Депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук стверджує, що на борту літака, яким він користується, під час перельоту з Оману до Москви була родина його доньки.

Про це він розповів кореспонденту Радіо Свобода.

"Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Що до перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів до Москви. Він в цьому випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім'ї моєї дочки, нікого не було", – запевняє Медведчук.

На уточнювальне запитання, Медведчук пояснив, що літак лише забирав сім’ю його дочки, які приїхали до Оману на відпочинок наприкінці грудня. Він додав, що на борту літака перебували, крім його дочки, її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.

Медведчук наголосив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані.

Також народний депутат відкинув і інформацію про те, що нібито на літаку побував помічник президента Росії Владислав Сурков. "Літак летів без пасажирів з Києва до Оману. Як пан Сурков міг потрапити в цей літак? І з Оману до Москви він летів з сім’єю моєї дочки. Більше там нікого не було", – розповів він.

Медведчук зазначив, що користується цим літаком кілька місяців, а загалом користується "двома-трьома" літаками.

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Омана Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Зеленський перервав свою поїздку до Оману і повернувся до України через катастрофу пасажирського літака МАУ біля Тегерана. 

Відео Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Власним коштом, рейсовим літаком і з офіційною метою - так в Офісі президента України відреагували на повідомлення в пресі про відпочинок Володимира Зеленського із родиною в Омані. І додали, що за кілька днів він матиме там офіційні зустрічі. На них, обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну. Водночас, в Офісі президента не поточнили, чому той сам сплатив за поїздку.  

Володимир Зеленський власним коштом вирушив до Оману із родиною – Офіс президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції