"Не так чудово, як здається декому". Сенцов у новому листі розповів про своє здоров'я

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українець стверджує, що почувається нормально.

Українська актриса і громадянська активістка Римма Зюбіна опублікувала лист, який надіслав їй український режисер і політв'язень Олег Сенцов.

Датовано лист 3 липня. У ньому українець пояснює, чому відповіді на листи до нього приходять так довго.

"Це ж не звичайна електронна пошта, що приходить на мій ноутбук! Спочатку її читає цензор і інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені, і не того ж дня. Потім я пишу відповідь і процедура повторюється в тому ж порядку. Отже якщо загалом, відповідь приходить за тиждень, але це нормальна швидкість для цієї системи", - йдеться в листі Сенцова.

Новий лист від Олега Сенцова "Римма, привіт! Дякую за чергове прекрасний лист. Не дивуйся, що відповідь приходить...

Опубліковано Риммою Зюбіною п'ятниця, 6 липня 2018 р.

Він додав, що звичайні паперові листи з України до нього йдуть місяць і стільки ж назад, і вони, на відміну від електронних, часто губляться. Аналогічна ситуація і з дзвінками. За словами політв'язня, на всю колонію тільки один автомат, який приймає дзвінки з-за кордону. 

"Тому, звичайно, пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі такий дзвінок дозволять, сама розумієш, така ситуація навколо мене; і тут у тому числі, так що не партеся, є ж листи", - додав режисер.

У листі Сенцов уточнив, що почувається нормально, незважаючи на 51 день голодування (на момент написання листа - Ред.).

"Звичайно не так чудово, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити", - уточнив він.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримуючу терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції