Не тільки на Донбасі: Україна планує створити вільну економічну зону в одній із західних областей

Дата публікації
Перегляди
1426
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не тільки на Донбасі: Україна планує створити вільну економічну зону в одній із західних областей

Фото: УНІАН

За словами Єрмака, сьогодні це питання ще вирішується.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак повідомив, що українська влада має намір створити вільну економічну зону не тільки на Донбасі, але і в одній з областей Західної України.

Про це він сказав він в інтерв'ю проєкту "VIP з Наталією Мосейчук" на телеканалі "1+1".

"Ми плануємо створити не тільки вільну економічну зону на Донбасі, а й ще іншу вільну економічну зону в Західній Україні. Сьогодні ці дві зони, дві економічні можливості також повинні спрацювати на об'єднання країни, на рівність можливостей, які ми хочемо сьогодні надати ... Сьогодні це питання ще вирішується, але це буде одна із західних областей", - зазначив він.

Як відомо,  під час місцевих виборів, які відбулися в Україні 25 жовтня, одне з питань президента стосувалося необхідності створення вільної економічної зони на Донбасі.

У Володимира Зеленського вважають, що створення такої зони пришвидшить процес повернення окупованих територій та спростить реінтеграцію.Наголошується, що спочатку все відбуватиметься на підконтрольній Українській державі території. Ці райони переживають значний негативний вплив від війни, що змушує людей залишати його та свої домівки. "Тому й потрібно створювати нову мотивацію для населення, нові робочі місця, нові перспективні бізнеси та впроваджувати спеціальні інструменти для залучення на Донбас інвесторів і зацікавлення людей і бізнесів залишатися працювати саме на цій території. Прискорений економічний розвиток з нашого боку лінії розмежування на Донбасі може бути й наочним аргументом для абсолютно всіх мешканців тимчасово окупованої території обирати саме Україну", - пояснюють у президента.

Всенародне опитування: які настрої викликали запитання Зеленського серед українців

Всенародне опитування: які настрої викликали запитання Зеленського серед українців

 

Наступна публікація