"Не в мені справа". Лукашенко пояснив, чому в Білорусі немає опозиції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Білорусі вважає, що люди не підтримують опозиційних політиків.

Президента Білорусі Олександра Лукашенко впевнений, що опозиція у новому складі парламенту відсутня тому, що вони не мають великої підтримки серед громадян.

Про це 25 листопада пише БЕЛТА.

"Вони (глави МЗС Швеції та Фінляндії) почали говорити:"Чому немає прозахідних опозиціонерів? У минулому було троє людей, а в цьому - жодного". Не в мені причина. Якщо люди не підтримують, що я можу зробити?", - сказав Лукашенко.

За словами білоруського президента, представники опозиційних партій купують автомобілі та особняки на гроші від країн Заходу.

"Я кажу: ви їм не давайте гроші. Вони дають гроші, ті купують автомобілі, будують особняки. Гроші чималі йдуть. Ми їх всі бачимо. (...) Те, що не бачимо ми, нам росіяни підкажуть, звідки вони (гроші йдуть. Зазвичай через Литву, Польщу. Американці, німці фінансують. Добре вони живуть. На біса їм ця влада, головний біль?", - резюмував Лукашенко.

Нагадаємо, 17 листопада, у Білорусі відбулись вибори до нижньої палати місцевого парламенту – Палати представників. Під час голосування білоруси обирали 110 депутатів. Однак, вибори в Білорусі вже тривалий час стають фікцією, а уряд і парламент майже не мають серйозних повноважень, оскільки вся повнота влади перебуває в руках однієї людини вже понад 25 років – президента Олександра Лукашенка. Тим не менш, так звані вибори намагаються проводити регулярно, демонструючи світові хоч якісь паростки демократії в країні.

Відео Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Об'єднання в союзну державу Білорусі та Росії. Країни вже заявили, що активно розробляють так звану програму економічної інтеграції. І початися вона може цієї зими. Власне, договір про створення союзу держав Москва і Мінськ підписали ще 20 років тому. От тільки тоді Лукашенко аж ніяк не очікував, що на зміну Єльцину йому доведеться мати справу з Путіним. Тільки-но той прийшов до влади, білоруський очільник намагався дати задній хід. Утім, Кремль зі своїх лещат так просто не відпускає.  

Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції