Не варто знімати санкції, поки РФ не змінить свою поведінку - генсек НАТО

17 червня Євросоюз продовжив на рік частину санкцій, введених в 2014 році у зв'язку з анексією Росією Криму і Севастополя.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг висловився за збереження секторальних санкцій ЄС проти Росії.

"За моєю оцінкою, не варто знімати економічні санкції, поки Росія не змінить свою поведінку. Я вважаю, що з цього приводу в ЄС є широкий консенсус", - сказав Столтенберг.

Нагадаємо, що після анексії Криму і початку збройного конфлікту в Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

Зауважимо, що міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц вважає, що для Євросоюзу настав час знайти точки дотику з Росією, повідомляє Reuters.

Він закликав ЄС рухатися в напрямку поетапного зняття санкцій.

Нагадаємо, що 17 червня Рада ЄС продовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим.

Очікується, що на наступному тижні також будуть продовжені економічні санкції проти Росії, запроваджені через її роль в конфлікті на сході України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: