Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не виключаю провокацій, підозр". Ситник запевняє, що справи НАБУ не розвалюються

"Не виключаю провокацій, підозр". Ситник запевняє, що справи НАБУ не розвалюються

Ситник обіцяє сприяти аудиту НАБУ.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник запевняє, що "справи не розвалюються, справи просто стоять у судах".

"Щоб говорити про те, що справи НАБУ розвалюються, треба хоча б потримати у руках матеріали. Жодного виправдувального вироку в справах НАБУ немає. Суспільство чекає справедливих вироків. І тому, розуміючи навіть, що це не наша зона відповідальності, ми від травня 2016 року наполягали на тому, що незалежну антикорупційну інституцію необхідно створити", - сказав Ситник під час звіту на засіданні парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Директор НАБУ не виключає провокацій щодо працівників бюро.

"Я не виключаю провокацій, підозр, інших рішень парламенту. Тому що час спливає, страх збільшується, а ми повільно, але йдемо вперед. Бачимо брудні кроки від фігурантів наших розслідувань. Тож я був "прорекламований" так, як жоден інший посадовець. Допити - звичайна, непублічна робота. Але Демчина з СБУ сам вийшов у публічну площину. Розслідуємо хабарі за паспорти іноземцям - бо це загроза для безвізу", - сказав Ситник.

Посадовець хоче, аби нарешті провели аудит НАБУ.

"НАБУ, я особисто беремо на себе зобов'язання всіляко сприяти аудиту. Ми готові надати повний доступ до матеріалів, до працівників НАБУ, щоб аудит нарешті був проведений, щоб це була професійна оцінка, як це передбачено в законі", - сказав Ситник.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко різко розкритикував роботу Ситника і запропонував провести перевірку.

Відео НАБУ відхрестилося від реклами зі світлинами Артема Ситника у метро

Реклама на ескалаторах рясніє світлинами Артема Ситника, який обіцяє викривати корупціонерів на засіданні парламентського комітету. Керівник НАБУ і справді раніше обіцяв з'явитися зі звітом. Утім, жодної реклами цієї події бюро не замовляло. У київському метрополітені запевняють - не мають до реклами жодного стосунку. Київреклама від неї також відхрестилася. 

НАБУ відхрестилося від реклами зі світлинами Артема Ситника у метро

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції