Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не впливає на політичний курс: в Офісі Зеленського прокоментували зміну керівника

Там впевнені, що Андрій Єрмак впорається з довіреною йому відповідальністю.

В Офісі президента України заявили, що зміна керівника установи не вплине на політичний курс держави.

Про це йдеться в повідомленні ОП.

"Зміна керівника Офісу Президента України жодним чином не впливає на політичний курс держави. Попереду – важливі реформи, й саме на цьому фокусується команда Володимира Зеленського", - наголосили в установі.

Там подякували попередньому керівнику Офісу Андрію Богдану та висловили впевненість, що Андрій Єрмак впорається з довіреною йому відповідальністю.

Президент України Володимир Зеленський 11 лютого звільнив з посади одіозного очільника свого Офісу Андрія Богдана. З самого початку присутність в команді юриста викликала шквал критики у суспільстві та розмови про "людину Коломойського" в Офісі президента. ТСН.ua розповідає про найрезонансніші скандали тепер вже колишнього керівника Офісу Зеленського.

Водночас на місце Богдана було призначено помічника Зеленського Андрія Єрмака. У команді президента він був особистим помічником, займався відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зібрали в одному матеріалі те, що казав Єрмака про Донбас, Росію, США та роботу на Зеленського.

Відео Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав у відставку. Указ підписав президент України Володимир Зеленський. Чутки про його відставку почали ширитися кілька днів тому. Про це повідомляли різні джерела на Банковій, але сприймалися вони із застереженням, адже колишній очільник ОП на своїй посаді встиг відзначитися фейковою відставкою.    

Зеленський звільнив Богдана з посади голови Офісу президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції