Не як президент: Додон розсекретив деталі майбутньої поїздки до РФ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не як президент: Додон розсекретив деталі майбутньої поїздки до РФ

Associated Press

Додон планує зустрітися з керівництвом Держдуми та політпартій Росії.

Чинний президент Республіки Молдова Ігор Додон поїде до Російської Федерації після того, як складе повноваження голови держави.

Про це він розповів у п'ятницю, 20 листопада, в етері відеотрансляції "Ігор Додон. Президент відповідає", пише NewsMaker.

"Я думаю, що поїду до Росії після 23 грудня. Вже є попереднє узгодження з приводу зустрічей з керівництвом Держдуми, керівництвом партій, - розповів молдовський очільник. -  У нас є угоди і з "Єдиною Росією", і зі "Справедливою Росією", у нас також хороші контакти з Партією комуністів".

Напередодні Додон анонсував робочий візит до РФ дляобговорення низки актуальних питань молдовсько-російської міждержавного взаємодії.

Водночас речник російського президента Дмитро Пєсков повідомив, що в графіку Володимира Путіна немає зустрічі з молдовським колегою.

Нагадаємо, що за результатами виборів президента Молдови, очільниця опозиційної партії "Дія і солідарність", експрем'єрка, прихильниця проєвропейської політики Мая Санду обійшла чинного президента країни та прихильника проросійської політики Ігоря Додона із різницею в п'ятнадцять відсотків. 

У п'ятницю, 20 листопада, Центральна виборча комісія Молдови оголосила Маю Санду переможницею виборів президента. 

Раніше Санду заявила, що планує перезавантажити відносини своєї країни з Україною. З цією метою найближчим часом новообрана очільниця Молдови має намір зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. 

Новий президент Молдови: цікаві факти про Маю Санду

Новий президент Молдови: цікаві факти про Маю Санду
Наступна публікація