Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не їстиму тюремну баланду: Балух розповів про знущання в окупованому Криму

Політв’язень пояснив причину свого голодування.

Засуджений «судом» в окупованому Криму Володимир Балух написав листа, в якому розповів, чому вирішив розпочати голодування, і про те, як йому доводиться терпіти фізичні та моральні знущання з боку співробітників СІЗО.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

"14 березня цього року, коли черговий наскрізь брехливий вирок у сфабрикованій проти мене справі набув «чинності», я прийняв рішення оголосити протестне голодування, як вияв свого особистого презирства до окупаційного режиму і їхніх жалких потуг будь що позбавити свободи всіх незгодних з їх ординсько-феесбешною «ідеологією» людиноненависті", - йдеться у повідомленні.

ВідеоПолітв’язень Володимир Балух у листі до українців розповів про побої та моральні знущання

Засуджений за сфабрикованою справою, патріот України розповів, що голодує вже майже два місяці – на знак презирства до окупаційного режиму. Через це спочатку в сімферопольському СІЗО з нього знущалися, зокрема били, але, зрештою, змирилися з його правом на протест. Кримська правозахисна група повідомляє, що Балух "сильно схуд, проте тримається бадьоро".

Політв’язень Володимир Балух у листі до українців розповів про побої та моральні знущання

За словами патріота, він жодного разу за весь час перебування в полоні не вживав тюремної "баланди" і добровільно не зробить цього за жодних обставин.

Нагадаємо, що українець Володимир Балух голодуванням висловлює протест проти вироку, який йому винесли 16 січня 2018 року. Згідно з ним, Балух повинен провести в колонії-поселенні 3 роки і 5 місяців. Його мають перевести в одиночну камеру СІЗО, в якій він буде перебувати в період голодування.

Під час свого заключного слова на засіданні 15 січня Балух заявив, що справа проти нього сфабрикована за його політичну позицію", і його не змусять любити "нову Батьківщину". Його звинуватили у незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які нібито були знайдені на горищі його будинку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції