Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не за медпротоколом. У Порошенка порекомендували Зеленському перездати аналізи

Кандидати на пост президента здали аналізи перед дебатами.

У виборчому штабі Петра Порошенка порекомендували своєму опонентові Володимирові Зеленському перездати аналізи. Вони здані не за медпротоколом, повідомив під час брифінгу речник штабу чинного президента Олег Медведєв.

"Відлити трохи крові своїм прихильникам на сувеніри не означає серйозно поставитись до аналізів", - сказав він.

Крім того, у штабі не розуміють, чому Зеленський для проведення аналізів здав лише кров. Наркотики у крові можна виявити після аналізу нігтів та волосся.

"Питання про необхідність здачі аналізу на алкоголь і наркотики поставив сам Володимир Зеленський. Порошенко до цієї ініціативи поставився серйозно, чого ми не можемо сказати про ініціатора здачі аналізів і медичних досліджень", – заявив Медведєв.

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти, Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Крім того, він заявив, що кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів.

4 квітня Петро Порошенко погодився перед дебатами пройти медичне обстеження разом із Володимиром Зеленським у медпункті НСК "Олімпійський". Зеленський від пропозиції відмовився, і вирішив здавати аналізи у лабораторії "Eurolab".

5 квітня обидва кандидати у президенти здали аналізи на вміст в крові алкогольних або наркотичних речовин: Зеленський о 8:00 в "Eurolab", Порошенко – о 9:00 - в НСК "Олімпійський".

ВідеоДень аналізів: як кандидати в президенти здавали кров

Кандидати в президенти дотримали слова і здали аналізи. Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт "Олімпійського". Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Як кандидати в президенти здавали свою кров – у сюжеті.

День аналізів: як кандидати в президенти здавали кров

Залиште свій коментар

Вибір редакції