Не збираюсь занепадати духом: Сенцов розповів про новий роман, збірку оповідань та кіно за його сценарієм

Дата публікації
Перегляди
920
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Не збираюсь занепадати духом: Сенцов розповів про новий роман, збірку оповідань та кіно за його сценарієм

Банер з Сенцовим / Фото: Новая газета

​​​​​​​Олег Сенцов пише, що продовжує багато працювати.

Український політв’язень Олег Сенцов написав із російської в’язниці про те, що не збирається занепадати духом чи припиняти творчу і суспільну діяльність.

Про це йдеться у листі Сенцова до першого віце-спікера Верховної Ради, представниці України у робочій групі ТКГ з гуманітарних питань Ірина Геращенко. Своїми враженнями від листа вона поділилася у Facebook.

«Олег пише, що продовжує багато працювати. Наприкінці грудня 2018 закінчив новий роман. Чекає, що цього року вийде в світ збірка його оповідань, роман і розпочнуться зйомки кіно чи театральна постановка за його сценарієм», - йдеться у повідомленні.

Отримала листа від Олега Сенцова. Ключові слова доя українців і світу : « Я не собираюсь падать духом или тем более ,...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 10 січня 2019 р.

Лист датований 30 грудня, проте був отриманий лише зараз після російської тюремної цензури.

«Вчергове дивуєшся мужності Олега й налаштованості на позитив, попри всі важкі обставини. Цей лист стимулює працювати далі, не опускати руки. Не маємо права. Українці в тюрмах РФ показують нам сильний приклад», - підкреслила Геращенко.

Також вона подякував друзям і Facebook-спільноті, які пищуть політв’язням Кремля.

Заочне нагородження: премію Сахарова від імені Сенцова отримала його сестра

Заочне нагородження: премію Сахарова від імені Сенцова отримала його сестра

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Він голодував 145 днів. 5 жовтня Сенцов повідомив, що припиняє голодування. За словами адвоката політв’язня, він не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Європейський парламент 25 жовтня нагородив Сенцова престижною премією Сахарова "За свободу думки". Він став першим українцем, який отримав цю премію, що вручається від 1988 року за "винятковий внесок у боротьбу за права людини на всій земній кулі".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
920
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація