"Не знаю, хто це". Зеленський прокоментував публікацію про зустріч з бізнесменом, причетним до відмивання "грошей Януковича"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова держави каже, що не може навіть зовні ідентифікувати Кисліна.

Президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня заявив про те, що не знайомий з бізнесменом Семом Кисліним, якого пов'язують із міжнародним криміналітетом. 

Одна з журналісток запитала у гаранта, про що він говорив із послом США в ЄС Гордоном Сондлендом, у відповідь Зеленський сказав, що не пам’ятає.

"Я думаю, що пан Сондленд може викласти цю стенограму і ми разом почитаємо. Вже тренд пішов такий. Я не пам’ятаю. Зовсім", - наголосив він.

Президент України прокоментував і інформацію у ЗМІ про його зустріч із Кисліним. За його словами, він взагалі не розуміє, хто це.

"Вчора написали, що я зустрічався в Нью-Йорку з якимось паном… Кисліним? Я просто не знаю хто це. Я не знаю, де я з ним спілкувався, може він кудись зайшов, де було дуже багато людей і він мене бачив своїми очима. Чи може я його бачив. Але я навіть на фотографії не розумів, хто це такий", - додав він.

У Федерації єврейських громад України спростували інформацію в ЗМІ про те, що у зустрічі президента Володимира Зеленського з представниками організації та спонсорами єврейсько-американської діаспори брав участь Сем Кіслін.

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки.  

Нагадаємо, 9 жовтня ЗМІ повідомили про те, що під час візиту до США у вересні президент України Володимир Зеленський та керівник його Офісу Андрій Богдан ніби зустрічалися з бізнесменом Семом Кисліним, якого пов'язують із міжнародним криміналітетом. За часів президентства Порошенка в Україні в рамках антикорупційних розслідувань були заарештовані активи Кисліна, які назвали "грошима Януковича". Богдан від зустрічі відхрестився і заявив, що з Кисліним не знайомий. Про те, хто такий Кислін і як пов'язаний з оточенням та самим президентом США Трампом, а також Україною, читайте у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції