"Не знаю, що там відбувається". Власник "Прямого" відреагував на обшуки ДБР у його квартирі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Макеєнка підозрюють в тому, що він був підставною особою під час купівлі каналу.

Ексдепутат Верховної Ради і власник телеканалу "Прямий" Володимир Макеєнко обурився обшуком, який влаштували слідчі ДБР у його помешканні, та назвав їхні дії цинічними. Його житло обшукали на момент, коли Макеєнка не було вдома. 

Про це він телефоном заявив журналістам "5 Каналу".

"Не знаю, що там відбувається. Можна ж було мене почекати, я ж з дитиною виїхав на три дні. Це цинічно виглядає. Я на телефоні, ні від кого не ховаюся, ходжу на всі допити", – прокоментував він.

Крім того, Макеєнко прокоментував заяви про те, що він нібито є підставною особою Порошенка під час купівлі каналу.  Макеєнко запевняє, що під час процесу покупки телеканалу були присутні юристи та аудитори. 

"Немає збитків і держави посередині. Якщо мова йде про нібито несплачені податки — хто б це робив? По-друге, це чия справа? Податкової? До чого тут ДБР?", - сказав Макеєнко.

Раніше повідомлялося, що нардепа і експрезидента Петра Порошенка викликали на допит у справі про купівлю каналу "Прямий". Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко закидала йому купівлю каналу через підставну особу - Володимира Макеєнка. Останній заявляв, що у разі продажу каналу Порошенко отримає опціон, тобто першочергове право на придбання. 

Відео У Держбюро очікують візиту Порошенка для допиту в справі телеканалу "Прямий"

Петра Порошенка чекають у Держбюро розслідувань, аби поговорити про ймовірне ухиляння від податків під час покупки телеканалу "Прямий".  Загалом же, повідомили у ДБР, це відомство розслідує одинадцять справ щодо Петра Порошенка. Порошенко, допит, Держбюро розслідувань, Прямий

У Держбюро очікують візиту Порошенка для допиту в справі телеканалу "Прямий"

Залиште свій коментар

Вибір редакції