Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Небезпека нападу з боку Росії сягнула критичного рівня: карта розташування військ

Про можливість атаки свідчить те, що біля східних кордонів України концентруються десантно-штурмові підрозділи.

Небезпека військового нападу з боку Росії на територію України цього тижня досягла критичного рівня. Про це заявляли американська розвідка, наша розвідка і численні експерти, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Сказати, що загроза минула, не можна й досі. І українські дипломати, і навіть розмови Генсека ООН із керівництвом Росії не дають упевненості, що стотисячна армія на наших кордонах зібралася лише, щоби потренуватися у стрільбі по мішенях.

На часі російські війська біля кордону перегруповуються. Вони відійшли від Луганської області, але продовжують концентруватися поблизу Харківської. Також зростає їхня кількість біля Чернігівської області, звідки до Києва три години на авто, повідомляє Центр військово-політичних досліджень.

За оцінками американців, Росія зосередила на кордоні з Україною щонайменше 30 тис. військових. Український уряд оцінює їхню кількість у майже 100 тисяч. Про можливість атаки свідчить і те, що це - переважно десантно-штурмові підрозділи.

ВідеоНебезпека нападу з боку Росії набула критичного рівня

Крім живої сили, на східному рубежі у супротивника чималий арсенал: сотні БТРів, артилерійські сиситеми, пускові установки, бойові вертольоти і літаки.

Плюс - до 15-ти тисяч солдатів, кілька тисяч козаків і майже 200 одиниць військової техніки з боку Придністров'я. Крім того, на території Криму залишається 22 тис. військовослужбовців під триколорами. За останні дні на півострові нарощений і арсенал.

Утім, усі ці дані приблизні, оскільки отримані з супутника.

Нагадаємо, що при цьому головний російський дипломат Сергій Лавров запевнив українського виконувача обов'язків міністра закордонних справ Андрія Дещицю, що у Східні та Південні області України російські війська не вдиратимуться. Чому така велика кількість російських солдатів та техніки стягнута зараз біля східних кордонів України - Лавров Дещиці не відповів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції