"Недружні країни": керівник Євроради назвав дії РФ незаконними і прококаційними

Дата публікації
Перегляди
545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Недружні країни": керівник Євроради назвав дії РФ незаконними і прококаційними

Фото: pixabay.com

Під час саміту ЄС заплановані "стратегічні дебати щодо Росії".

Голова Європейської ради Шарль Мішель надіслав главам держав і урядів країн Євросоюзу листа-запрошення, в якому повідомив про майбутні "стратегічні дебати" про Російську Федерацію.

Про це повідомляє видання Інтерфакс.

Запрошення він надіслав перед самітом Євросоюзу, який відбудуться 24-25 травня.  

"Як було погоджено під час нашої відеоконференції у березні, ми проведемо стратегічні дебати щодо Росії. Незаконні і провокаційні кроки Росії тривають як у державах-членах ЄС, так і за їх межами. Нещодавно - із затвердженням списку так званих "недружніх держав", - зауважив очільник Євроради. 

За його словами, обговорення варто супроводити доповіддю високого представника і (Євро) комісії відповідно до п'яти керівних принципів відносин між ЄС і Росією.

Як повідомлялося,14 травня на офіційному порталі правової інформації було оприлюднено список держав, які в Москві сприймають як "недружні". Наразі туди потрапили дві країни - США і Чехія.

Раніше, 30 квітня, Росія ввела санкції і заборонила в'їзд вісьмом європейським політикам. Серед них зокрема — очільник Європарламенту Давид Сассолі, а також спецдоповідач ПАРЄ у справі Навального Жак Мер. 

Повʼязані теми:

Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація