"Неетична, але зрозуміла реакція". У "Слузі народу" прокоментували образи Бужанського на адресу журналістки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЗМІ закликають утриматися від оціночних суджень.

Партія "Слуга народу" відреагувала на ситуацію з образою журналістки видання "Новое время" Ольги Духнич, яку обраний депутат Максим Бужанський назвав "тупою вівцею".

У політсилі наголосили, що вважають неприпустимим такі висловлювання.

"Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу "Новое Время". Керівництво партії та фракції "Слуга Народу" принесло пані Духніч вибачення", - йдеться у повідомленні партії на сторінці у фейсбуці.

Партія «Слуга Народу» вважає неприпустимими особисті образи будь-якого громадянина України, у тому числі й представників...

Опубліковано Слуга Народу Понеділок, 19 серпня 2019 р.

У тексті наголошується, що реакція політика "надмірна та неетична", однак є "достатньо зрозумілою" у відповідь на оціночні судження щодо почуттів, які Бужанський нібито має до СРСР та "певних українських політиків".

"Просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень – адже будучи оприлюдненими на офіційних сторінках поважних видань, вони у подальшому сприяють наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків, які ще навіть не почали каденцію в якості народних обранців", - додали у партії.

У політсилі наголосили, що відкриті до спілкування зі ЗМІ. 

Як повідомлялося раніше, у соцмережах та онлайн-медіа розгорівся скандал із новообраним народним депутатом від партії "Слуга народу" Максимом Бужанським. Він назвав журналістку "Нового времени" Ольгу Духнич "тупою вівцею". Образливі слова Бужанського стали реакцією на інтерв'ю Духнич із лідером "Слуги народу" Дмитром Разумковим, у запитанні до якого журналістка назвала нардепа таким, що ностальгує за СРСР та часами Януковича. Про те, як на ситуацію відреагували журналісти та політики - читайте у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції